Блекџек Варијанти

4.9/5
Mr. Green Бонус за 1 депозит $250 ВАЖАТ УиР
Играј сега
4.7/5
Casumo Бонус за 1 депозит $120 ВАЖАТ УиР
Играј сега

Класичен Блек Џек

Совршен блек џек. Класичен Блек Џек е еден од најголемите дарови од француски на светот–иако Италијанците се, исто така, тврдејќи дека нејзиното создавање circa 18 век. Се доближи до 21 и победи на куќата, со оглед на тоа што има помал куќа предност на сите казино игри се достапни сега.

Само победи!
NeverS $1 264
b0unc3r $806
mric29 $800
Блек Џек совршен парови
4.7/5
Bgo Бонус за 1 депозит $130 ВАЖАТ УиР
Играј сега
4.7/5
Karamba Casino Бонус за 1 депозит $200 ВАЖАТ УиР
Играј сега

Блек Џек Совршени Парови

Со слични правила на класичен блек џек, само тоа вклучува страна залог за играчи кои се подготвени да се предвиди примање еден пар на следната страна. Многу експерти сметаат дека тоа обезбедува куќа со значајна предност во близина на 6%.

Само победи!
XBLOOD $1 018
HyperVi $957
Zenda $617
прогресивна Блек Џек
4.7/5
777 Бонус за 1 депозит $80 ВАЖАТ УиР
Играј сега
4.9/5
32red Бонус за 1 депозит $300 ВАЖАТ УиР
Играј сега

Прогресивна Blackjack

Само вашите редовни-стар онлајн казино со пресврт; шанса да победи Милиони Евра со ставање на страна облог на маса на прогресивните обложување блек џек. Дали сте во расположение за џекпот? Оваа игра ви нуди можност благодарение на технологијата.

Само победи!
buske1 $1 541
UND3RTA $991
Anton $745
4.7/5
PlayOjo Бонус за 1 депозит $50 ВАЖАТ УиР
Играј сега
4.5/5
Jackpotcity Бонус за 1 депозит $150 ВАЖАТ УиР
Играј сега

Блек џек Pontoon игра со карти

Британската верзија на блек џек. Таа користи малку различна терминологија, "Пресврт, се Држи, и Купи," замена "Хит, Стојат, и Двојно," што не значи дека исто како и двојно зголемување надолу. Тоа е мора да научат како да ја одиграм ако се однесуваат на било кој начин да се Велика Британиjа. Игра онлајн Pontoon и искуство нешто различно, другар!

Само победи!
Bloodr $1 269
Charly_ $822
tanki $678
Блек Џек прекинувач
4.9/5
Jackpotjoy Бонус за 1 депозит $150 ВАЖАТ УиР
Играј сега
5/5
Leovegas Бонус за 1 депозит $180 ВАЖАТ УиР
Играј сега

Блек џек се Префрлите игра со карти

Секој има слушнато за блек џек се Префрлите Лас Вегас. На фрустрирани коцкар, излезе со идеја во 1990 година, на тоа стана тренд меѓу казина. Curiously, дилер, удира сè освен природен блек џек со тврд 22, па тоа е тешко да се поверува играч навистина измислил играта. Постојат многу блек џек се префрлите казина.

Само победи!
canolap $2 040
buske1 $989
DrEvazan $742
4.8/5
888 Casino Бонус за 1 депозит $888 ВАЖАТ УиР
Играј сега
5/5
Joycasino Бонус за 1 депозит $100 ВАЖАТ УиР
Играј сега

Супер Забава 21

Во некоја вежба за да се вози за повеќе играчи да маси со додавање на одредена флексибилност за да оригиналниот блек џек правила, казина прифати Superfun 21 иницијатива во која беа вклучени автоматски освојувањето рака кога играчот добил 6 или повеќе картички додавање до 20 поени. Исто така, двојно падови се е дозволено во секое време; 21 игра блек џек!

Да се опорави од таквите атрактивни предности, казина плати природни blackjacks на 6 5 стапка на играчите. Тоа е забавен начин да се имаат различно искуство при обложување онлајн. Тоа не треба да се меша со уште една варијација, помалку популарни Забава 21 блек џек.

Само победи!
Jerryc $1 710
Vashu92 $1 187
eXser $719