Блек Џек77 тим и работна филозофија

Онлајн казина да добијат повеќе и повеќе популарност во денешно време. Меѓу сите казино маса игри, блек џек има најголема побарувачка поради тоа што нуди најмногу корист коефициенти. За разлика од слотови и рулет, блек џек бара некои знаења и вештини. Така, нашата цел е да ви помогне да дознаете blackjack основните правила и поефикасни стратегии од експерти во казино индустријата. Тоа ќе ви помогне да се направи повеќе рационални одлуки и да го зголеми профитот во онлајн казина.

Започна во 2019 година од страна на нашите амбициозен тим, Blackjack77 е веб-сајт посветен на покривање на сите клучни прашања на мастеринг блек џек, од правила и општа стратегија за безбедно практики коцкање. Читателите се добредојдени да ги прошират своите знаења и подобрување на blackjack вештини, додека играње професионален демо игри, кои се избрани и тестиран од страна на нашиот тим.

Уредувачкиот тим

 • ________

  Автор и главен и одговорен уредник

  Авраам Дејвис е еден од нашите автори и главен уредник на Blackjack77. Тој работел како развивач на софтвер за неколку коцкање претпријатија. Страствен играч на блек џек и покер, Авраам донесе неговото професионално искуство и игра вештини за да се Blackjack77 најдобар извор на информации за онлајн казино играчи.

  Тој, исто така состави на функционалноста на блек џек Куќа Edge калкулатор, функционалност за напредни играчи кој ви помага да се види и шансите вашиот казино во конкретната блек џек игра ќе се игра.

 • ________

  содржина на олово

  Јоана Nelsen е нашата напишани содржина на олово. Таа успева тим на писатели да се обезбеди дека содржината ние обезбеди е добро напишан, точно и вистинито. Јоана има позадина во новинарството и операции, таа е пишување на веб содржина за повеќе од 9 години. Покрај тоа, таа е заинтересирана за онлајн казина и сака да ги тестира новите варијации од нејзините омилени казино игри. Со текот на годините, таа стана експерт во помагање на луѓето да се разбере сложени принципи коцкање и направи рационално добро аргументирани одлуки кога станува збор за коцкање. Јоана сака блек џек за својата рамнотежа помеѓу пресметани ризици и стратешките одлуки и носи ентузијазам од играње на играта на нашите читатели.

 • ________

  Казино аналитичар

  Марија Ковалски е казино аналитичар за нашиот тим казино преглед. Таа живее и студира во Париз, Амстердам и Краков и зборува 5 јазици. Пред да се приклучи на тимот, Марија работи во маркетинг истражување и анализатор. Нејзините живописни личност, во комбинација со внимание на детали, темелно истражување на интернет и да се направи еден од нејзините врвни професионалци во нашиот тим. И покрај нејзиниот зафатен распоред, Марија ужива различни активности како играње блек џек понтонски, фотографија, психологија и медитација.

 • ________

  Казино аналитичар

  Annisa Аксој е еден од нашите казино аналитичари, таа истражува нови казина врз основа на нашите упатства и критериуми за квалитет, ги потврдува клучните параметри и чува евиденција казино до-to-date и точни. Пред преземањето на улогата на казино аналитичар таа дојде долг пат од услуги на клиентите агент, ИТ сервис за помош, платен список услуги и операции.

  Annisa сака да патува, особено во Италија, каде што помина 3 години во Фиренца. Таа ужива играјќи покер со нејзините пријатели и ги следи сите тениски турнири со голем ентузијазам, бидејќи тоа е нејзиниот омилен спорт за повеќе од 15 години!

 • ________

  Одговорен Коцкање Проекти менаџер

  Винсент Мартин е со седиште во Хамбург, тој доби огромно професионално искуство во бизнис работи, маркетинг, покер и спортско обложување. Тој ги води нашите одговорни проекти Коцкање и управува со широк спектар на прашања во врска со подобрување на сегашните стандарди и учествува во казино анализа и евалуација на процесот, како и.

  Винсент ужива вмрежување, играње фудбал со своите пријатели или petanque со своето семејство, патување, и читање на добри книги.

Ние изберете само најдобрите казина

Кога ќе се најде онлајн казината, ние бидете сигурни дека за да се оцени различни фактори кои тие ги обезбедуваат. Ова е направено за да се препорача да ви обезбеди само онлајн казина кои обезбедуваат најдобрите игри искуство.

 • БАНКАРСТВО И БЕЗБЕДНОСТ

  Ние имаме разбирање за важноста на водење на вашите лични и финансиски информации безбедно. Во текот на процесот нашата оценка ние се провери ако казина имаат валиден SSL енкрипција, обрнете посебно внимание на проверка на лиценца на казиното, бидете сигурни дека тоа се издава со легитимна регулаторот, проверете дали казина се регулирани од страна на независни органи како eCogra, тест натпревари за да бидете сигурни дека тие се не лажирани. Исто така, бидете сигурни дека процесот на депозит е лесно, плаќањата се обработуваат доста брзо и може да се повлече вашите добивки во рок изјави казина.

 • Бонуси и промоции

  Нашиот казино аналитичари провери сите видови на бонуси понудени од страна на казина. Ние изберете казина со највисоки бонуси добредојдени и бидете сигурни дека бонус услови се фер. Ние сме постојано следење на колку често секое казино нуди нови бонуси и посебни стимулации на своите членови. Ние, исто така, проверете казино лојалност програми и оцени дали нивните бенефиции се навистина фер и поволна за играчите.

 • мобилно искуство

  Ние тест казино игри од вашиот iPhone, Android и таблет уреди да бидете сигурни дека 1) игри се вчита брзо 2) тие се добро оптимизиран за мали екрани 3) на специјални бонуси понудени за корисниците на мобилни уреди се навистина достапни, 4) казино апликации брзо вчитување, имаат добар изглед и широк избор на игри.

 • Подршка на купувачот

  Au cours de notre processus d'évaluation, nous vérifions la politique de confidentialité de chaque casino afin de vous assurer qu'ils garantissent la sécurité des données du joueur. Nous essayons de répertorier uniquement les marques de casino offrant un support client 24h / 24 et 7j / 7.

Испратете ни порака

 • Име
 • Е-пошта
 • Предмет

Сакам да добивам бонус понуди

popup

Добијте импресивен бонус од безбеден онлајн казино

300€